Mūsų dovanos: kokybė, kuria galite pasitikėti

Kokybė, kuria galite pasitikėti

Gerai odos toleruojami produktai idealiai tinka kūdikių priežiūrai. Todėl Bübchen nuolat ištyria kruopščiai atrinktų ingredientų kokybę. Bübchen naudoja tik tokius aktyvių komponentų derinius, kurie puikiai tinka odai.

Visi produktai yra dermatologų išbandyti ir ekspertų pripažinti, kaip aukščiausios kokybės produktai. Aukštą Bübchen produktų kokybę nuolat patvirtina nepriklausomi ekspertai. Daugelyje klinikų Bübchen produktai naudojami jau daugelį metų ir duoda puikių rezultatų. Milijonai kūdikių pradėjo pažintį su šiuo pasauliu Bübchen priežiūros produktų pagalba.

Bübchen produktai patikrinti dermatologų ir sėkmingai naudojami klinikose. Akušeriai, pediatrai ir dermatologai rekomenduoja Bübchen produktus.

 

 

Vokietijos  odos ir alerginėmis ligomis sergančių žmonių draugija DHA savanoriškai išbandė ir rekomendavo daugelį Bübchen produktų kaip bazinę odos  priežiūros priemonę vaikams, sergantiems odos alerginėmis ligomis.

 

EKO TESTAS "Labai gerai" Dėka nuolatinės mokslinės tiriamosios veiklos Bubchen tobulina ir optimizuoja receptūrą ir atrenka ingredientus, kurie atitinka EKO-Testo reikalvimus. Bübchen gauna iš EKO-TESTO tik puikus įvertinimus.

Patikrinta, patvirtinta, rekomenduota. Pagaminta Vokietijoje=puiki kokybė.

 


GRĮŽTAMOJO RYŠIO KONTAKTAI

Prašome užpildyti grįžtamojo ryšio kontaktų formą, jei turite klausimų, pageidavimų, susijusių su mūsų produktais, ar norite kitos informacijos. Susisieksime su Jumis artimiausiu metu, kaip galima greičiau.

Jūsų vardas:*
E-mail:*
Kontaktinis telefonas:
Pranešimo tekstas:*
Įveskite skaičius iš paveiksliuko