Mūsų patirtis – jūsų pasitikėjimas

Bübchen turi ilgametę patirtį gaminant vaikų odos priežiūros priemones.

Ypač svarbus vaikiškų odos priežiūros priemonių požymis - tai gera odos tolerancija ir alerginių reakcijų nebuvimas. Todėl Bübchen griežtai atrenka žaliavas ir kruopščiai tikrina visas receptūras.

Bübchen moksliniai tyrimai ir bandymai skirti tam, kad švelniai kūdikių odai būtų suteikta geriausia priežiūra ir saugumas. Tai iliustruoja tokios naujovės kaip kompleksas “Bübchen - aktyviodos apsauga” ir nauja priežiūros linija “Nuo pirmųjų dienų” kūdikiams su ypač jautria oda.

Skaityti daugiau...
 
Meilė, perduodama per odą

Niekada kontaktas su Jūsų mažyliu nebūna toks artimas ir natūralus,  kaip tepant kremą ant jo mažyčio kūnelio.

Pakartotini švelnūs prisilietimai sustiprinta emocinį ryšį tarp tėvų ir vaiko. Tai ne tik sustiprina jo saugumo pojūtį, bet ir imuninę sistemą, sparčiau vystosi visi kūdikio pojūčiai.

"Prisilietimas, glostymas ir masažas - tai maistas kūdikiui", - sakė Frederick Leboyer, ginekologas ir indiško kūdikių masažo Europoje pasekėjas. Todėl kremo tepimas ant vaiko kūnelio suteikia progą švelniai pamasažuoti savo kūdikį.

Skaityti daugiau...
 
Bübchen – efektyvi odos apsauga

Bübchen mato savo misiją gaminti tik aukščiausios kokybės vaikų odos priežiūros produkciją, atsižvelgiant ir į kūdikio odos ypatumus. Dėl šių priežasčių Bübchen sudėtyje  naudojamos augalinės kilmės medžiagos –

aliejai ir natūralūs aktyvūs komponentai.

Skaityti daugiau...
 
Kūdikio oda: į ką vertėtų atkreipti dėmesį

Švelnus rūpinimasis kūdikiu suteikia Jums ir Jūsų mažyliui nuoširdaus artumo akimirkų. Žindomi kūdikiai ypač jautriai reaguoja į kiekvieną prisilietimą, nes pirmuosius sensorinius pojūčius gauna per odą. Jie jaučia jūsų palaikymą ir švelnius, meilės kupinus prisilietimus. Kūdikio oda - labai svarbus ryšio su išoriniu pasauliu organas.

Skaityti daugiau...
 


GRĮŽTAMOJO RYŠIO KONTAKTAI

Prašome užpildyti grįžtamojo ryšio kontaktų formą, jei turite klausimų, pageidavimų, susijusių su mūsų produktais, ar norite kitos informacijos. Susisieksime su Jumis artimiausiu metu, kaip galima greičiau.

Jūsų vardas:*
E-mail:*
Kontaktinis telefonas:
Pranešimo tekstas:*
Įveskite skaičius iš paveiksliuko