Kūdikio oda: į ką vertėtų atkreipti dėmesį

BRANGŪS TĖVELIAI,

Švelnus rūpinimasis Jūsų kūdikiu suteikia Jums ir Jūsų mažyliui nuoširdaus artumo akimirkų. Žindomi kūdikiai ypač jautriai reaguoja į kiekvieną prisilietimą, nes pirmuosius sensorinius pojūčius gauna per odą. Jie jaučia jūsų palaikymą ir švelnius, meilės kupinus prisilietimus. Kūdikio oda - labai svarbus ryšio su išoriniu pasauliu organas.

Kūdikių priežiūra - tai daugiau nei tik paprastas odos nuvalymas. Ji suteikia vaikui švelnumą, pasitikėjimo ir saugumo jausmą. Ji suteikia fizinę ir dvasinę šilumą.

Jums patiems kūdikio priežiūra taip pat suteikia nepakartojamų jausmų. Mėgaukitės šiomis nepamirštamomis akimirkomis, kurios leidžia pajusti savo kūdikį “per odą”.

Oda suteikia mums apsaugą,  ji skirta reguliuoti kūno temperatūrą ir yra svarbus jutiminis organas sąlytyje su aplinka. Tačiau naujagimio oda dar nesubrendusi, ji dar tik vystosi, kad galėtų atlikti apsaugos funkciją. Ji yra penkis kartus plonesnė ir pralaidesnė nei suaugusiųjų oda.

Kūdikio odai reikia ypatingos priežiūros, naudojant natūralius komponentus, kurie palaiko jos riebalų pusiausvyrą. Todėl optimalus odos toleravimas ir veiksminga apsauga vaidina svarbų vaidmenį kūdikių odos priežiūroje.

Kūdikių oda linkusi į sausumą ir sudirgimą, šias nebrandžios odos savybes pat reikėtų žinoti, ją prižiūrint. Kadangi apsauginė odos funkcija, taip vadinamas apsaugos barjeras, dar nevisiškai susiformavęs, oda lengvai išsausėja. Tuo pačiu jis tampa pralaidesnė ir jautresnė išoriniam kenksmingų medžiagų poveikiui, daugiau prarandama  ir drėgmės.

Todėl norint nutraukti šį užburtą ratą ir sukurti natūralų odos apsauginį barjerą, reikia tinkamai odą prižiūrėti.

Į ką vertėų atkreipti dėmesį, renkantis odos priežiūros priemones:

Tai svarbu sveikam Jūsų vaiko vystymuisi:

  • Absoliuti odos tolerancija
  • Minkštas nuvalymas
  • Švelni priežiūra
  • Patikima apsauga
  • Natūralūs aktyvūs ingredientai
  • Tik augaliniai aliejai
 

GRĮŽTAMOJO RYŠIO KONTAKTAI

Prašome užpildyti grįžtamojo ryšio kontaktų formą, jei turite klausimų, pageidavimų, susijusių su mūsų produktais, ar norite kitos informacijos. Susisieksime su Jumis artimiausiu metu, kaip galima greičiau.

Jūsų vardas:*
E-mail:*
Kontaktinis telefonas:
Pranešimo tekstas:*
Įveskite skaičius iš paveiksliuko