Bübchen – efektyvi odos apsauga

Bübchen mato savo misiją gaminti tik aukščiausios kokybės vaikų odos priežiūros produkciją, atsižvelgiant ir į kūdikio odos ypatumus. Dėl šių priežasčių Bübchen sudėtyje  naudojamos augalinės kilmės medžiagos –

aliejai ir natūralūs aktyvūs komponentai.

Bübchen sukūrė naują veikliųjų sudedamųjų dalių kompleksą - "Bübchen - AKTYVI  ODOS APSAUGA" ,

pastebimai pagerinusį apsauginę odos funkciją.

Šis aktyvių veikliųjų medžiagų kompleksas susideda iš natūralių  komponentų, kurie iš esmės pagerina odos aprūpinimą lipidais, drėkina odą,  ir neleidžia prasidėti uždegiminiams procesams.Visos Bübchen naudojamos žaliavos, receptūros ir gamybos procesas yra skirtas rūpintis kūdikiais odos priežiūros priemonių pagalba, naudojant produktus, optimaliai toleruojamus odos. Tuo tikslu nuolat atliekami moksliniai tyrimai ir gaminių testavimai

Atkreipkite dėmesį į šį ženklą:

"Bübchen – aktyvi odos apsauga" susideda iš natūralių medžiagų komplekso: taukmedžio sviesto, pantenolio ir glicerino - medžiagų, kurių drėkinamasis poveikis žinomas jau seniai.

Idealus šių medžiagų santykis ir tarpusavio sąveika padeda apsaugoti odą kuo natūralesniu būdu.

Ypatinga sudėtis:

  • pastebimai pagerina odos aprūpinimą lipidais
  • geriau drėkina odą
  • apsaugo nuo uždegiminių procesų

Taip vyksta odos apsauga

Odą apsaugo rūgštinis apsauginis odos barjeras, kurį sudaro hidrolipidai - vandens  ir riebalų rūgščių kombinacija. Jis apsaugo odą nuo ligų sukėlėjų, kenksmingų medžiagų bei neleidžia išgaruoti drgmei. "Bübchen - aktyvi odos apsauga" stiprina natūralų apsauginį odos  barjerą.

 

 

GRĮŽTAMOJO RYŠIO KONTAKTAI

Prašome užpildyti grįžtamojo ryšio kontaktų formą, jei turite klausimų, pageidavimų, susijusių su mūsų produktais, ar norite kitos informacijos. Susisieksime su Jumis artimiausiu metu, kaip galima greičiau.

Jūsų vardas:*
E-mail:*
Kontaktinis telefonas:
Pranešimo tekstas:*
Įveskite skaičius iš paveiksliuko