Meilė, perduodama per odą

Niekada kontaktas su Jūsų mažyliu nebūna toks artimas ir natūralus,  kaip tepant kremą ant jo mažyčio kūnelio.

Pakartotini švelnūs prisilietimai sustiprinta emocinį ryšį tarp tėvų ir vaiko. Tai ne tik sustiprina jo saugumo pojūtį, bet ir imuninę sistemą, sparčiau vystosi visi kūdikio pojūčiai.

"Prisilietimas, glostymas ir masažas - tai maistas kūdikiui", - sakė Frederick Leboyer, ginekologas ir indiško kūdikių masažo Europoje pasekėjas. Todėl kremo tepimas ant vaiko kūnelio suteikia progą švelniai pamasažuoti savo kūdikį.

Viskas labai paprasta. Gryni augaliniai aliejai, šiek tiek pašildyti tarp delnų, daro masažą dar malonesnį ir harmoningesnį. Tiesa, masažas daro teigiamą įtaką virškinimui, sumažėja pilvuko pūtimas.

Vertingos medžiagos iš pačios gamtos

Migdolų aliejų jau senovės graikai ir romėnai naudojo odos gydymui ir priežiūrai. Skaidrus šviesiai geltonas aliejus iš saldžiųjų migdolų laikomas ypač vertingu. Jis susideda iš 70% oleino rūgšties ir 15% riebiųjų rūgščių - linolo rūgšties. Migdolų aliejus daro kūdikio odą minkštą ir šilkinę, gerina jos elastingumą.

Pienelis su kompleksu "Bübchen - aktyvi odos apsauga" rūpinasi jautria oda ir drėkina ją. Šis augalinės kilmės pienelis su saulėgrąžų aliejumi ir vitaminu E suteikia švelnią apsaugą, suteikdamas odai riebų sluoksnį, ją pamaitindamas ir drėkindamas,

Švelnus kremas su vertingais natūraliais komponentais, tokiais kaip saulėgrąžų aliejus, migdolų aliejus, pantenolis ir taukmedžio sviestas, rūpinasi ir saugo jautrią odą. Ypač tinka veido ir rankų odai.

Idealiai tinka kasdieninei odos priežiūrai ir masažui. Sudėtyje yra medetkos. Intensyvi apsauga nuo išorinio poveikio - sausai odai. Idealiai tinka žiemos sąlygomis –sudėtyje nėra vandens.

 

GRĮŽTAMOJO RYŠIO KONTAKTAI

Prašome užpildyti grįžtamojo ryšio kontaktų formą, jei turite klausimų, pageidavimų, susijusių su mūsų produktais, ar norite kitos informacijos. Susisieksime su Jumis artimiausiu metu, kaip galima greičiau.

Jūsų vardas:*
E-mail:*
Kontaktinis telefonas:
Pranešimo tekstas:*
Įveskite skaičius iš paveiksliuko