Mūsų patirtis – jūsų pasitikėjimas

Bübchen turi ilgametę patirtį gaminant vaikų odos priežiūros priemones.

Ypač svarbus vaikiškų odos priežiūros priemonių požymis - tai gera odos tolerancija ir alerginių reakcijų nebuvimas. Todėl Bübchen griežtai atrenka žaliavas ir kruopščiai tikrina visas receptūras.

Bübchen moksliniai tyrimai ir bandymai skirti tam, kad švelniai kūdikių odai būtų suteikta geriausia priežiūra ir saugumas. Tai iliustruoja tokios naujovės kaip kompleksas “Bübchen - aktyviodos apsauga” ir nauja priežiūros linija “Nuo pirmųjų dienų” kūdikiams su ypač jautria oda.

Bübchen odos priežiūros priemonėse naudojami tik natūralūs ingredientai, ypač kurie gerai toleruojami odos. Bübchen naudoja odą puoselėjančių ir gydomųjų savybių turinčius grynuosius augalinius aliejus ir ekstraktus, tokius kaip taukmedžio sviestas, medetkos, ramunėlės, liepų žiedai ir daugelis kitų.  Šios vertingos veikliosios medžiagos naudojamos Bübchen odos priežiūros produktuose tokiais deriniais, kurie leis užtikrinti, kad jūsų kūdikis yra visiškai saugus  nuo galvos iki pėdučių.

Vertingi aktyvūs ingredientai iš gamtos

Taukmedžio sviestas (karite sviestas) gaunamas iš taukmedžio vaisių, augančių Afrikos savanose, jį vietinai gydytojai naudoja naujagimių priežiūrai. Veiklieji taukmedžio sviesto komponentai turi priešuždegiminį ir raminantį poveikį. Taukmedžio sviestas aprūpina odą drėgme, stiprina jos natūralią apsauginę funkciją ir saugo nuo neigiamo aplinkos poveikio.

Visi produktai yra išbandyti dermatologų ir specialistų vertinami kaip itin gerai toleruojami odos. Daugelį Bübchen produktų yra kliniškai išbandę Vokietijos odos ir alerginėmis ligomis segančių žmonių  draugija ir rekomendavo juos kaip bszinę priežiūros priemonę vaikams, sergantiems odos alerginėmis ligomis. Išbandyti Bübchen produktai optimaliai rūpinasi jautria oda ir rekomenduojami, kaip pagrindinė priežiūros priemonė neurodermitu  sergantiems pacientams. EKO-TEST įvertinimas "labai gerai" visai kūdikių odos priežiūros gaminių grupei rodo apie aukštą produktų Bübchen kokybę.

Akušerė Monica Schmelzer:

Dažnai kūdikių oda yra sausa, todėl jai reikia intensyvios priežiūros augaliniais riebalais. Odos priežiūros produktai neturi turėti sintetinių dažiklių ir konservantų.”

 

GRĮŽTAMOJO RYŠIO KONTAKTAI

Prašome užpildyti grįžtamojo ryšio kontaktų formą, jei turite klausimų, pageidavimų, susijusių su mūsų produktais, ar norite kitos informacijos. Susisieksime su Jumis artimiausiu metu, kaip galima greičiau.

Jūsų vardas:*
E-mail:*
Kontaktinis telefonas:
Pranešimo tekstas:*
Įveskite skaičius iš paveiksliuko