Natūralūs komponentai

Šiuose puslapiuose rasite ingredientų sąrašą, naudojamų Bübchen produktuose, išdėstytų pagal nomenklatūrą INCI (tai santrumpa - International Nomenclatur Cosmetik Ingredient - Tarptautinė kosmetikos ingredientų nomenklatūra). Šios nomenklatūros sukūrimo tikslas - vieninga tarptautinė ingredientų žymėjimo klasifikacija.

Įsipareigojimas naudotis viena ES tarptautine ingredientų žymėjimo nomenklatūra buvo priimtas 1998 01 01. Ant visų pakuočių nurodyta medžiagų sudėtisyra suderinta su INCI.

Nieko nėra švelniau ir jautriau už Jūsų kūdikio odą. Tokiai odai reikia ypatingos priežiūros. Absoliučiai visi mūsų produktai yra specialiai sukurti, siekiant patenkinti šiuos reikalavimus. Žinoma, jūs turite teisę žinoti, iš ko pagaminti Bübchen produktai, kuo ypatingos yra sudedamosios dalys ir kokį poveikį jos turi odai. Pavyzdžiui, jei jūsų mažylis yra alergiškas, galite pasitikrinti, ar jam tinka vienas ar kitas  produktas. Ant kiekvieno Bübchen gaminio rasite išsamų sudedamųjų dalių sąrašą su jų pagrindinėmis savybėmis.

Skaityti daugiau...
 
Aktyvūs komponentai švelniai odos priežiūrai

Kūdikio odos priežiūra - tai daugiau nei paprasta higienos procedūra. Patikima švelnios vaiko odos apsauga labai priklauso nuo atskirų komponentų, esančių odos priežiūros priemonėse. Mūsų Gamtoje galima rasti daug vertingų biologiškai aktyvių medžiagų, kurios jau seniai sėkmingai naudojama medicinoje. Būtent šiems komponentams Bübchen teikia pirmenybę, gaminant visas kūdikio odos priežiūros priemones.

Kiekvienas komponentas atlieka tam tikrą funkciją. Pavyzdžiui, ramunėlių ekstraktas mažina uždegimą ir sudirgimą, liepžiedžiai ramina odą. Atidžiai atrinkti aliejai ir bičių vaškas suteikia odai atsparumo ir elastingumo. Simondsijų aliejus švelniai drėkina odą. Medetkų ekstraktas veikia regeneruojančiai, atstato pažeistą odos struktūrą. Rozmarinas gerina kraujotaką. Dėl šio harmoningo natūralių medžiagų derinio mūsų produktai puikiai tinka minkštai ir švelniai kūdikių odos priežiūrai.

Skaityti daugiau...
 
Ką reiškia “Bübchen – aktyvi odos apsauga?”

Aktyvi odos apsauga su odos priežiūros priemonėmis “Bübchen” - tai natūralių aktyvių komponentų kompleksas, kuris veiksmingai pagerina apsauginę odos funkciją.

Apsauginis odos barjeras - tai jos išorinis sluoksnis, kuris apsaugo nuo drėgmės praradimo bei neigiamų išorinių veiksnių. Kompleksas "Bubchen - AKTYVI ODOS APSAUGA" buvo sukurta mūsų laboratorijoje. Jo veiksmingumas patikrintas dermatologiškai įvairiais testais.

Privalumai:

  • pastebimai sumažintas kūdikių odos drėgmės praradimas,
  • sustiprinta apsauga nuo išorinių veiksnių (dirginimų, bakterijų ir kt.)
Skaityti daugiau...
 
BIO – Medetkos

Vasarą laukai nusidažo geltonai oranžiniais tonais, savo auksiniais atspalviais nenusileidžia ir medetkos. Medetkų žiedai - Calendula officinalis L.- vaidina svarbų vaidmenį Europos medicinos ir farmakologijos istorijoje. Medetkų žiedai dar antikiniais laikais buvo naudojami žaizdoms gydyti. Viduramžiais net Hildegard von Bingen savo fizikos veikale "Gamtos istorija" aprašė daug medetkos teigiamų savybių. Tačiau aukščiausią savo tašką terapinėje istorijoje medetka  pasiekė XIX-amžiuje, kai buvo įtraukta į Prancūzijos medicinos knygą.

2002 metais Prancūzijos kosmetikos gamintojų grupė susivienijo į organizaciją COSMEBIO, kuris priėmė chartiją - itin griežtų reikalavimų sąrašą dėl augalų auginimo ekologiškose plantacijose, jų surinkimo bei perdirbimo. COSMEBIO chartija taip pat reguliuoja ir ingredientų naudojimą kosmetikos produktų gamyboje. Iš sąrašo INCI (Tarptautinės kosmetikos ingredientų nomenklatūros) išbraukti ypač kenksmingi cheminiai naftos sintezės komponentai.

Skaityti daugiau...
 
Alavijas: naudingos savybės

Apie alaviją žinoma jau seniai - nuo 2-ojo tūkstantmečio pr.m.e.  Kodėl šis augalas toks populiarus? Senovėje žmonės pagalbos dėl sveikatos ir grožio kreipdavosi į pačią gamtą. Atradę kokio nors augalo naudingų ir veiksmingų savybių, informaciją apie tai nedelsiant  perduodavo iš lūpų į lūpas, iš kartos į kartą. Taip žinios apie stebuklingas alavijo savybes atėjo iki šių dienų.

Kokias naudingas savybes turi alavijas?

  • Alavijas turi unikalią biocheminę sudėtį. Joje - mikroelementai ir mineralai, fermentai ir vitaminai, amino rūgštys ir bioaktyvios medžiagos –jų daugiau nei 200. Kasmet mokslinių tyrimų dėka vis daugiau sužinoma apie šį unikalų augalą.
Skaityti daugiau...
 


GRĮŽTAMOJO RYŠIO KONTAKTAI

Prašome užpildyti grįžtamojo ryšio kontaktų formą, jei turite klausimų, pageidavimų, susijusių su mūsų produktais, ar norite kitos informacijos. Susisieksime su Jumis artimiausiu metu, kaip galima greičiau.

Jūsų vardas:*
E-mail:*
Kontaktinis telefonas:
Pranešimo tekstas:*
Įveskite skaičius iš paveiksliuko