Mamos pasitiki medetkomis: jos ypač tinka sausai ir jautriai odai

Renkantis sudėtines dalis, Bübchen teikia pirmenybę natūralioms aktyvioms medžiagoms. Medetkos yra labai svarbi medicinos žaliava, kadangi medetkų ekstraktas skatina odos atsinaujinimą, ramina jautrią odą, pasižymi priešuždegiminiu poveikiu ir yra labai gerai toleruojamas odos.

Tiems, kurie vertina gydomąsias medetkos savybes, Bübchen siūlo produktų liniją, kurių sudėtyje yra ekologinės BIO – medetkos, auginamos specialiose griežtai kontroliuojamose plantacijose. Šios serijos produktuose nenaudojami eteriniai aliejai ir sezamo aliejus, kai kuriems sukelti alergiją.

Medetkos buvo naudojamos dar antikos laikais žaizdų gydymui. Medetkos auga Centrinėje ir Pietų Europoje, Vakarų Azijoje ir JAV,  žydi nuo gegužės iki rugsėjo. Medetkų ekstraktas skatina ląstelių regeneraciją, jis ypač gerai toleruojamas odos ir turi raminantį poveikį, saugo jautrią odą nuo uždegimų. Bubchen savo produktuose naudoja tik ekologines BIO-medetkas.

Bübchen šampūnas "Medetkos" ypač švelniai plauna plaukus ir gerai toleruojamias odos. Idealiai tinka jautriai galvos odai ir saugo ją nuo drėgmės praradimo.

Bübchen dušo ir prausimosi želė“Medetkos" švelniai prausia odą nuo galvos iki pėdučių. BIO - medetkos ramina jautrią ir sudirgusią odą ir švelniai rūpinasi ja.

Bübchen dušo ir prausimosi kremas-želė “Medetkos" - 1/3 susideda iš pienelio, kuris suteikia odai drėgmės ir apsaugo ją nuo išsausėjimo jau maudymosi metu.

Bübchen vaikiško kosmetinio aliejaus “Medetkos" sudėtyje yra tik augaliniai alieai, kurie ramina ir švelniai rūpinasi sausa oda, todėl jis idealiai tinka odos valymui sauskelnių srityje, taip pat tinka atpalaiduojančio masažo metu kūdikiams ir suaugusiems.

Bübchen specialus apsauginis kremas "Medetkos" optimaliai toleruojamas odos,  greitai ir patikimai pasirūpina paraudusia ir sudirgusia oda sauskelnių srityje. Dėka regeneracinių medetkos savybių kremas mažina odos sudirginimą.

 

GRĮŽTAMOJO RYŠIO KONTAKTAI

Prašome užpildyti grįžtamojo ryšio kontaktų formą, jei turite klausimų, pageidavimų, susijusių su mūsų produktais, ar norite kitos informacijos. Susisieksime su Jumis artimiausiu metu, kaip galima greičiau.

Jūsų vardas:*
E-mail:*
Kontaktinis telefonas:
Pranešimo tekstas:*
Įveskite skaičius iš paveiksliuko