Maudymosi taisyklės mažiesiems vandens procūrų mėgėjams

Daugumai mažylių nėra didesnio malonumo nei maudytis ir taškytis šiltame vandenyje. Vanduo teikia malonumą ne tik jo kūnui, bet ir sielai.

Maudyti vaiką pakanka 1- 2 kartus per savaitę, bet ypač mėgstantiems maudytis mažyliams galima leisti tai daryti ir dažniau. Tam, kad oda nepatirtų neigiamo poveikio dėl dažno sąlyčio su vandeniu, į vandenį reikia įpilti priemonių, kurių sudėtyje nėra muilo ir kurios aprūpina odą riebia plėvele. Maudynių vandens temperatūra turėtų būti 36-37o C, o maudymosi trukmė- 6-7 minutės.

Atsargesni maudynių mėgėjai lepinasi švelnia vandens srove ir švelniu kempinės masažu. Rankas, veidą, kaklą, pečius ir sauskelnių srities odą reikia prausti kasdien ir kruopščiai nusausinti.

Lengvas dušas (žinoma, ant mamos ar tėčio rankų) gali būti malonus net ir tiems vaikams, kurie bijo vandens.

Kūdikius, kuriuos vargina pilvuko pūtimas, daugelis akušerių pataria prausti specialiose atpalaiduojančiose vonelėse. Kūdikis jose yra taip vadinamoje "Tummy Tub" pozoje, kai jo rankytėms ir kojytėms yra mažai vietos judėti – tai primena padėtį gimdoje.

Akušerė Danielle Lauer: "Vien vandens nepakanka mažylio prausimui, vanduo pašalina ne tik nešvarumus , bet ir apsauginę rūgštinę kūdikio odos plėvelę". Oda tampa sausa ir šiurkšti, todėl dar labiau pažeidžiamia. Todėl reikėtų pasirinkti tokias prausimosi priemones, kurios padeda susidaryti odos paviršiuje apsauginiam riebalų sluoskniui".

Sudėtyje neturintis muilo Bubchen šampūnas su alavijais, ramunėlėmis ir pantenoliu puikiausiai tinka jautriai odai. Jis prausia ypač švelniai, ramina jautrią galvos odą ir negraužia akyčių.

Švelni priežiūra ir prausimasis – trečdalį prausiklio sudaro kūdikiams skirtas pienelis.

Unikalus derinys: odą tausojantis prausimasis ir intensyvus sausos odos aprūpinimas riebia plėvele.

Vertingi aktyvūs elementai iš gamtos

Ramunėlės, labai vertinamos tradicinėje ir liaudies medicinoje. Iš visų žinomų rūšių, vaistinės ramunėlės geriausiai tinka kūdikių odos priežiūrai, nes daugumai nesukelia jokių alerginių reakcijų. Ramunėlių ekstraktas padeda gydyti žaizdas, jose esantis azulenas ir bisabololas turi priešuždegiminį ir raminantį poveikį

 

GRĮŽTAMOJO RYŠIO KONTAKTAI

Prašome užpildyti grįžtamojo ryšio kontaktų formą, jei turite klausimų, pageidavimų, susijusių su mūsų produktais, ar norite kitos informacijos. Susisieksime su Jumis artimiausiu metu, kaip galima greičiau.

Jūsų vardas:*
E-mail:*
Kontaktinis telefonas:
Pranešimo tekstas:*
Įveskite skaičius iš paveiksliuko