Pakeisti sauskelnes? – Su malonumu!

Sauskelnių keitimas gali būti papildomas švelnumo šaltinis, jei visame šiame procese mažyliui skirsite kuo daugiau demesio. Tiesiog paverskite šią procedūrą švelniu žaidimu: tai palankiai veikia sudirgintą mažylio odą ir leidžia jam smagiai pamataruoti kojytėmis.

Šiltas ir drėgnas klimatas po sauskelnėmis yra ideali terpė daugintis mikrobams ir grybeliams. Todėl svarbu švelniai ir labai kruopščiai nuvalyti kūdikio odelę sauskelnių srityje.

Galima sudrėkinkite sausą servetėlę kūdikiams skirtu aliejumi arba (kas praktiškiau) – naudoti specialias drėgnas servetėles. Vanduo gali sausinti odą, todėl neretai jautri oda dar labiau sudirgsta. Svarbu: apsauginio kremo likučius and odos reikia kruopščiai nuvalyti.

Specialus apsauginis kremas su "Aktyvia odos apsauga" rūpinasi sudirgusia kūdikio oda ir palaiko jos natūralų apsauginį barjerą. Patepkte kūdikio odą plonu kremo sluoksniu kaskart keisdami sauskelnes.

Oro vonios –tai, kas geriausia jūsų kūdikio užpakaliukui. Tokiu metu sudirgusi oda geriausiai atsigauna. Natūralios medžiagos, kaip medetkos ar pantenolis, mažina uždegimą ir rūpinasi tomis kūno vietomis, kurios labiausiai pažeidžiamos nepalankių išorinių veiksnių. Jūsų kūdikis tampa toks švarus ir jaučiasi tiesiog puikiai!

Vertingos aktyvios medžiagos iš gamtos

Nuo pačių seniausių laikų medetkos buvo naudojamos įvairių žaizdų gydymui. Medetkos auga Centrinėje ir Pietų Europoje, Vakarų Azijoje ir JAV, žydi nuo gegužės iki rugsėjo. Medetkų ekstraktas skatina ląstelių regeneraciją, ypač gerai toleruojamas odos ir turi raminantį poveikį, saugo jautrią odą nuo uždegimų.

Bübchen produktų gamyboje raminantį poveikį turintys ramunėlių ir medetkų ekstraktai efektyviai papildo augalinių aliejų savybes.

Odą raminančios augalinės veikliosios medžiagos švelniai valo jautrią odą - žinoma, čia nerasite jokių kitų aromatų.

Jei užpakaliukas paraudo

Specialus apsauginis kremas su "Bübchen - aktyvi odos apsauga" mažina uždegimą, ramunėlės ir D-pantenolis bei žuvų taukai ramina ir gydo greitai ir patikimai.

Kasdieniam odos valymui ir priežiūrai rekomenduojamas kremas kūdikiams su kompleksu "Bübchen – aktyvi odos apsauga." Jis suteikia patikimą apsaugą nuo drėgmės ir dirginimų.

 

GRĮŽTAMOJO RYŠIO KONTAKTAI

Prašome užpildyti grįžtamojo ryšio kontaktų formą, jei turite klausimų, pageidavimų, susijusių su mūsų produktais, ar norite kitos informacijos. Susisieksime su Jumis artimiausiu metu, kaip galima greičiau.

Jūsų vardas:*
E-mail:*
Kontaktinis telefonas:
Pranešimo tekstas:*
Įveskite skaičius iš paveiksliuko