Filosofija

Mūsų patirtis – jūsų pasitikėjimas

1940

jaunasis Ewald Hermes neseniai tapo tėvu. Kaip ir daugelis kūdikių, jo mažasis sūnus taip pat kentėjo nuo pilvo pūtimo. Būdamas vaistininkas Ewald Hermes žinojos augalų gydomąsias savybes. Jis padarė savo kūdikiui (vokiečių k.- "Bubchen") raminančios arbatos iš pankolių, anyžių, kalendrų, kmynų ir saldymedžio mišinio. Ir arbata padėjo! Netrukus šią arbatą Ewald Hermes pradėjo siūlyti visiems savo vaistinėje. Vis daugiau ir daugiau motinų pirko šią gydomąją arbatą Bubchen.

1947

po karo, Ewald Hermes atnaujino šios raminančios arbatos gamybą. Be to, jis ėmė pardavinėti savo vaistinėse paties sukurtus produktus, skirtus kūdikių odos priežiūrai. Savo įmonę jis pavadino "Bübchen Verk Ewald Hermes GmbH" – taip iki šiol vadinasi mūsų įmonė.

1967

Bübchen kūdikio odos priežiūrai skirtų produktų paklausa nuolat augo, todėl todėl gamybos patalpų Deleke nebeužteko. Įmonė persikėlė į naują gamybos - biurų pastatą Zoeste. Tik įmonės įkūrėhas Ewald Hermes to jau nematė - jis žuvo autoavarijoje, būdamas 46 metų amžiaus. Šeimos įmonei vadovauja jo žmona, kuri gerokai išplėtė vaiko odos priežiūros produktų gamybos mastus.

1983

Bübchen koncepcijos plėtra sėkmingai tęsėsi. Nuo 1983 m. Bubhen priklauso koncernui "Nestlé Deutschland AG". Bubhen lieka ištikimas savo linijai ir toliau gamina tik produktus, kurie geriausiai tinka jautrios kūdikių odos priežiūrai.

1999

lapkritį pradėta prausiklio kūnui ir plaukams “Abrikosas” gamyba. Prasidėjo naujos produktų linijos, skirtos vaikams nuo 3 metų, gamyba. Joje vertingi komponentai susijungė su "malonumu", naudojant šias priežiūros priemones - šviežias vaisinis aromatas plaukų trinkimo, maudynių metu suteikia daug malonių pojūčių įvariausių kvapų jūroje. Tėvai gali būti ramūs, natūralūs komponentai šioje produktų linijoje, skirtoje vaikams nuo 3 metų, švelniai ir žaismingai rūpinsis mažylių oda ir plaukais.

2001

apie 40 milijonų produktų pakuočių per metus nuolat iškeliauja iš įmonės gamybos pastato. Produktų asortimentas skirtas tiek Vokietijos rinkai, tiek eksportui. Net ir tokių tolimų šalių kaip Kinija, Korėja ir Vietnamas daugelis mamų jau įvertino Bubhen produktų kokybę. O Taivanyje mūsų produktai turi didelę paklausą jau daugiau nei 20 metų.

2004

Nuo 2004 spalio mėnesio Bübchen produktai įgavo naują išvaizdą. Buvo pakeistas visų produktų logotipas ir pakuočių dizainas. Bet kaip ir anksčiau - visus Bübchen produktus galima atpažinti iš pirmo žvilgsnio.

2005

Ne tik jautriai kūdikių odai reikia ypatingos priežiūros su natūraliomis medžiagomis. Būsimų mamų oda nėštumo metu patiria papildomą krūvį. Nuo 2005 Bübchen ėmė gaminti liniją produktų, specialiai skirtų nualintos nėščiųjų ir maitinančių mamų odos priežiūrai. Erškėtuogių aliejus ir kiti vertingi natūralūs aktyvūs komponentai atkuria odos natūralų elastingumą ir saugo ją nuo išsausėjimo.

2006

Bubhen produkcija tapo mėgiama ne tik berniukų, bet ir mergaičių. Nuo 2006 m. lapkritį įmonė išleidžia naują liniją specialiai mergaitėms - "Princesė Rozalėja" su nuostabiu bijūnų aromatu.

2010

Bübchen sukūrė naują aktyvių komponentų kompleksą- "Bübchen - AKTYVI ODOS APSAUGA", kuris žymiai pagerino apsauginę odos funkciją. Tai natūralių komponentų derinys, akivaizdžiai pagerinęs odos aprūpinimą lipidais, drėkinantis odą ir užkertantis kelią uždegiminiams procesams. Šio aktyvaus komplekso pagalba gerokai sustiprinamas natūralus odos apsauginis barjeras - mažylio oda patikimai apsaugota.

2011

švenčia savo 50 metų jubiliejų! Milijonai kūdikių pradėjo pažintį su aplinkiniu pasauliu Bübchen produktų pagalba!

 


GRĮŽTAMOJO RYŠIO KONTAKTAI

Prašome užpildyti grįžtamojo ryšio kontaktų formą, jei turite klausimų, pageidavimų, susijusių su mūsų produktais, ar norite kitos informacijos. Susisieksime su Jumis artimiausiu metu, kaip galima greičiau.

Jūsų vardas:*
E-mail:*
Kontaktinis telefonas:
Pranešimo tekstas:*
Įveskite skaičius iš paveiksliuko