Mes žinome, ką daryti, kad kūdikio odos priežiūra būtų veiksminga ir saugi

Mūsų paskutinioji naujiena,  kompleksas “Bübchen – aktyvi odos apsauga”, tęsia mūsų ilgametę tradiciją – optimalios odos apsaugos funkcijomis pasižyminčių produktų sukūrimą. Tam  naudojame ne tik savo tyrimus, bet ir naujausius mokslinius pasiekimus. Tai rodo mūsų naujiena - kompleksas “Bübchen – aktyvi odos apsauga” ir linija “Nuo pirmųjų dienų” ypač jautriai odai.

Dr.Thomas Stiehm, įmonės " Bübchen-Werk in Soest" mokslinių tyrimų ir plėtros skyriaus vadovas

 

Skaityti daugiau...
 
Hidrolipidai: geresnis naujagimio odos drėkinimas

Hidrolipidais vadinamas vandens (= Hydro) ir riebalų (=lipidų) derinys, kurių reikia odai. Paviršiniame odos sluoksnyje esantys tarpląsteliniai lipidai sudaro apsauginį barjerą, apsaugantį odą nuo kenksmingo aplinkos poveikio ir reguliuojantį drėgmės balansą.

Skaityti daugiau...
 
Kūdikio odos ypatumai

Pirmaisiais gyvenimo mėnesiais kūdikio oda yra jau susiformavusi, tačiau nepakankmai subrendusi ir funkcionali. Todėl kūdikio odai reikia ypatingos priežiūros.

Skaityti daugiau...
 
Bübchen odos apsaugos užtikrinimas

Daugelį Bübchen produktų savanoriškai išbandė Vokietijos  odos ir alerginėmis ligomis sergančių žmonių bendruomenė ir rekomendavo juos jautrios odos priežiūrai, net ir esant neurodermitui.

Skaityti daugiau...
 


GRĮŽTAMOJO RYŠIO KONTAKTAI

Prašome užpildyti grįžtamojo ryšio kontaktų formą, jei turite klausimų, pageidavimų, susijusių su mūsų produktais, ar norite kitos informacijos. Susisieksime su Jumis artimiausiu metu, kaip galima greičiau.

Jūsų vardas:*
E-mail:*
Kontaktinis telefonas:
Pranešimo tekstas:*
Įveskite skaičius iš paveiksliuko