Hidrolipidai: geresnis naujagimio odos drėkinimas

Hidrolipidais vadinamas vandens (= Hydro) ir riebalų (=lipidų) derinys, kurių reikia odai. Paviršiniame odos sluoksnyje esantys tarpląsteliniai lipidai sudaro apsauginį barjerą, apsaugantį odą nuo kenksmingo aplinkos poveikio ir reguliuojantį drėgmės balansą.

Svarbi odos priežiūros užduotis - palaikyti apsauginę odos funkciją.

Bübchen - AKTYVI  ODOS APSAUGA

Natūrali, prigimtinė

Bübchen sukūrė naują aktyvių komponentų kompleksą - "Bübchen - aktyvi odos apsauga," kuris žymiai pagerina apsauginę odos funkciją.

Bübchen - aktyvi odos apsauga – tai aktyvių veikliųjų koponentų kompleksas, pagamintas iš natūralių aktyviųjų medžiagų, kurios aprūpina odą drėgme ir lipidais.  Tai  pastebimai sustiprina natūralų apsauginį odos barjerą.  Jūsų kūdikio oda patikimai apsaugota.

Naujojo komplekso Bübchen - aktyvi odos apsaugos" veiksmingumas buvo patvirtintas įvairiais dermatologinio testavimo būdais.

Kaip galima įvertinti pagerėjusią odos apsaugą? Pagrindinis kriterijus yra vandens kiekis, išgaruojantis iš odos paviršiaus vieneto (TEVN). Jei šis rodiklis sumažėja, kas lengvai nustatoma tyrimų metu, oda tampa elastingesnė ir labiau apsaugota.

Bübchen – aktyvi odos apsauga”susideda iš natūralių komponentų komplekso, kuris sąveikaudamas su oda padeda jai natūraliu būdu apsisaugoti pačiai.

Šis kompleksas

  • Pastebimai pagerina odos aprūpinimą lipidais
  • Geriau drėkina odą
  • Užkerta kelią uždegiminiams procesams
 

GRĮŽTAMOJO RYŠIO KONTAKTAI

Prašome užpildyti grįžtamojo ryšio kontaktų formą, jei turite klausimų, pageidavimų, susijusių su mūsų produktais, ar norite kitos informacijos. Susisieksime su Jumis artimiausiu metu, kaip galima greičiau.

Jūsų vardas:*
E-mail:*
Kontaktinis telefonas:
Pranešimo tekstas:*
Įveskite skaičius iš paveiksliuko