Mes žinome, ką daryti, kad kūdikio odos priežiūra būtų veiksminga ir saugi

Mūsų paskutinioji naujiena – kompleksas “Bübchen – aktyvi odos apsauga” tęsia mūsų ilgametę tradiciją – produktų sukūrimą optimaliai odos apsaugai. Tam mes naudojame ne tik savo tyrimus, bet ir naujausius mokslinius pasiekimus. Tai rodo mūsų naujiena - kompleksas “Bubchen – aktyvi odos apsauga” ir linija “Nuo pirmųjų dienų” ypač jautriai odai.

 

Kūdikių oda reikalauja ypatingo dėmesio. Ji dar nėra visiškai susiformavusi, ji plonesnė, pralaidesnė ir labiau linkusi į sausumą nei suaugusiųjų oda. Be to, ji jautresnė neigiamam aplinkos poveikiui bei linkusi į dažnesnes alergines reakcijas. Dėl šių priežasčių kūdikio odos priežiūros produktai turi būti ypač atidžiai pagaminti, nuolat tikrinami ir prižiūrimi.

Pirkdami Bübchen produkciją, galite būti tikri, kad visos žaliavos, receptūra ir produktai parinkti, atlikus daugybę bandymų,ir buvo patikrinti dermatologų. Mes nuolat siekiame gaminti ir tobulinti odos apsaugos ir priežiūros priemones pagal naujausius mokslo pasiekimus. Jūs drąsiai gali rekomenduoti Bübchen!

 

GRĮŽTAMOJO RYŠIO KONTAKTAI

Prašome užpildyti grįžtamojo ryšio kontaktų formą, jei turite klausimų, pageidavimų, susijusių su mūsų produktais, ar norite kitos informacijos. Susisieksime su Jumis artimiausiu metu, kaip galima greičiau.

Jūsų vardas:*
E-mail:*
Kontaktinis telefonas:
Pranešimo tekstas:*
Įveskite skaičius iš paveiksliuko